ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΤΙΚΕΤΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ

etw europeanqualitylabel 163119 elimage1 out

"Συγχαρητήρια! Το σχολείο σας βραβεύθηκε με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για την τελειότητα της εργασίας σας στο έργο eTwinning "Let’s become reporters of the world". Αυτό σημαίνει πως η εργασία σας, η εργασία των μαθητών και του σχολείου σας έχει αναγνωριστεί στο υψηλότερο Ευρωπαϊκό επίπεδο."

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς μου
                                                                                                   eTwinning Team

Το ευρωπαϊκό έργο eTwinningμε θέμα:Letsbecomereportersoftheworld!”“Ας γίνουμε δημοσιογράφοι του κόσμου!” βραβεύτηκε όχι μόνο με την εθνική ετικέτα ποιότητας αλλά και με την Ευρωπαϊκή  Ετικέτα Ποιότητας!

Η εργασία αυτή υλοποιήθηκε από τους μαθητές του Γ2-Γ3 (τμήμα προχωρημένων) με υπεύθυνη καθηγήτρια την κ. Γριβάκου Ελπινίκη το σχολικό έτος 2018-2019.