Ετικέτα ποιότητας etwinning 2017 "The American dream in our European way of life”

Το τμήμα Β5’ στο μάθημα των Αγγλικών (προχωρημένοι) 2015-2016 συμμετείχε στο ευρωπαϊκό πρόγραμμα etwinningμε θέμα The American dream in our European way of life” με υπεύθυνη καθηγήτρια την κ. Γριβάκου. Το έργο τους χαρακτηρίστηκε “πολύ δημιουργικό, το οποίο διαθέτει όλα τα απαραίτητα στοιχεία για να θεωρηθεί επιτυχημένο: ενεργή συμμετοχή των μαθητών, δημιουργική χρήση εργαλείων ΤΠΕ, παιδαγωγική καινοτομία, συνεργατικές δραστηριότητες κτλ.” Για την υλοποίησή του έλαβε την Ετικέτα Ποιότητας!

Συγχαρητήρια στους μαθητές!

Την επόμενη χρονιά το ίδιο τμήμα Γ5’ στο μάθημα των Αγγλικών (προχωρημένοι) 2016-2017 συμμετείχε στο ευρωπαϊκό πρόγραμμα etwinningμε θέμα:” To think or not to think?” με υπεύθυνη καθηγήτρια την κ. Γριβάκου. Χαρακτηρίστηκε ως “πολύ ενδιαφέρον θέμα, ενεργή συμμετοχή των μαθητών, πολύ καλή στοχοθέτηση και ενσωμάτωση στο πρόγραμμα κτλ. Απονεμήθηκε η Ετικέτα Ποιότητας στο πρόγραμμα αυτό!

Συγχαρητήρια στους μαθητές!                                                                   Καλή πρόοδο και άλλες επιτυχίες!

etiketa